| HohiHi a întrebat:

Puteti sa ma ajutati va rog frumos. Prietena mea s-a suparat pe mine.sad Din cauza am am vrut sa... f*... Si acum vreau sa ma impac cu ea sau macar sa vorbesc cu ea. Nu mai pot ma gandesc la ea mereu. Ma gandesc sa ma duc sa vb cu ea fata in fata. Nustiu ce sa fac. Fetelor sfaturi ceva va implor. Dau funda. Fara retardati. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| maissner a răspuns:

1. cere'ti iertare
2. spune-i ca tu o iubesti pentru ceea ce e ea ca persoana nu pentru corpul ei
3. spune-i ca o iubesti chiar daca faceti sau nu dragoste
4. explica'i ca tu nu ai stiut daca ea era de acord sau nu cu asta
5. nu renunta. Chiar daca ar fi sa devii extrem de stresant si exasperat pentru ea, si chiar daca ea va face urat spunand sa o lasi in pace, nu renunta, asa isi va da seama cat de mult o iubesti.
6. bafta(ca ai mare nevoie)!

1 răspuns:
| NatureSelf a răspuns:

Spune-i ca ea este inceputul si sfarsitul tau, ca si cum corpul are nevoie de inima, si tu ai nevoie de ea sa traiesti.