| sela_2699 a întrebat:

am o intrebare daca baitul sa atins cu organul genital de vaginul fetei fara prezervativ si la introdus putin fara sa ejakuleze deloc poate ramine fata insarcinata?

Răspuns Câştigător
| butterfly27 a răspuns:

Nu,nu cred, stai linistita.dar mai bine ati avea grija pe viitor! ai grija de tine :*

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, riscul este intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care se gasea fata.

| R_8074 a răspuns:

Teoretic da. Dar greu.

| anaservic a răspuns:

Sansele sunt aproape nule, deci stai linistita:*

| madalinaaa89 a răspuns:

Nu vreau sa sperii pe nimeni,insa,sa stiti ca este posibil(sansele sunt mai mici,ce-i drept). Exista o picatura pe care o elimini(fie cand esti foarte excitat/a,fie in timpul penetrarii,fie cand ai orgasm,fie nu o elimini deloc) numita ''picatura placerii''.Ei bine,aceasta picatura contine, sau poate contine spermatozoizi(la baieti, evident).
Asa ca pe viitor aduceti-va de acea inventie numita ''prezervativ''...stiu ca e mai placut fara el,insa, el va poate salva de la ITS-uri sau o sarcina nedorita.
Iubiti-va cu cap, pana peste captongue

| darkglass a răspuns:

Nu prea are cum...

| Daei a răspuns:

Nu