| marianacodreanu a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de 9 luni. Dupa 2 luni de relatie am avut primul contact sexual, el mi-a oferit mie sex oral, dar eu nu. Dupa cateva zile de atunci el imi batea apropouri ca sa-i fac si eu lui sex oral si atunci i-am spus ca eu inca nu sunt pregatita dar sa aiba rabdare ca o voi face. Seara trecuta cand a venit la mine n-am putut sa facem sex deoarece eram la menstruatie si am vrut sa-i fac sex oral deoarece ma simteam pregatita si cand am dat sa-i pun gura pe penis el m-a oprit si mi-a spus ca nu vrea. Si l-am intrebat de ce si mi-a spus ca ii e scarba sa ma pupe dupa aceea. Si n-am mai spus nimic. Nu stiu mi s-a parut foarte ciudat. Eu ma asteptam sa-i placa la nebunie. Si nu stiu ce sa cred. Voi ce parere aveti, adica de ce credeti ca nu a mai vrut sa-i fac sex oral?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A avut o fantezie apoi s-a trezit la realitate si a renuntat, sau a vrut sa vada daca ai face asa ceva desigur ca s-a gandit mai bine si ea parut ciudat

| Alcyon a răspuns:

Dar tu ai incredere 100% in el? Esti sigura ca n-are nicio boala sa ti-o transmita si tie? Vezi, ca BTS-urile se iau inclusiv prin sex oral.

| grab a răspuns:

Sexul oral nu se face ca si contract, se face din pura pasiune si din pornire erotica. este ok daca il faci igienic si cu maxim de incredere in partener.
atunci cand o iei in gura trebuie sa faci un mic preludiu sa il faci pe el sa te traga de cap nitel. De asemenea cand el vrea sa dea limbi, e bine sa te mangaie mult in zona intima si sa te faca pe tine sa iti doresti limba lui si sa te traga de cap cu botul in savarina ceva mai agresiv happy

succes!

si intotdeauna cand nu aveti curaj, macar bautura sa aveti!

| plosnitapufoasa a răspuns (pentru grab):

Aiai tata

| anonim_4396 a răspuns (pentru grab):

"Sexul oral nu se face ca si contract, se face din pura pasiune si din pornire erotica. este ok daca il faci igienic si cu maxim de incredere in partener." Pana aici totu este thumbs up, continuarea este aiurea laughing insusi sexul oral face parte din preludiu, ca nu mergi pana la finalizare atunci, este alta mancare de pestewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, e parerea lui si te sfatuiesc sa incetezi sa mai ai relatii intime cu el. Nu cred ca este potrivit sa ai relatii intime cu cineva careia ii e scarba de propriul sau corp.

E cea mai mare prostie pe care am auzit-o vreodata. Imi pare rau pentru ca stiu ca nu este ceea ce vrei sa auzi de la noi, dar crede-ma, ca este cineva care te merita acolo undeva. Care va sti sa te aprecieze si sa te faca sa te simti iubita si indragostita pana in al noualea cer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce om prost frate! Dar ca el ti-a facut sex oral tu nu mai esti scarbita? un nesimtit, aia e!

| unknøwn a răspuns:

Mi-e milă de faptul că laşi să-ţi intre în chiloţi orice copil imatur.

Răspuns utilizator avertizat
| OanaMada a răspuns:

Daca asta pe care l-a spus el e motivul, atunci e penibil pentru el nu pentru tine. Cam ciudat baiatu, dar daca tu accepti sa stai cu el e problema ta. Eu zic sa il lasi si sa gasesti ceva mai bun si mai matur. Se pare ca stie foarte bine sa se puna pe el intr-o situatie penibila.

| prima a răspuns:

Mdea ciudata situatie ...credca ar trebui sa vb mai bine cu el pe acesta tema doar el iti va oferi raspunsul potrivit