| Alinabb a întrebat:

Buna TPU si ajutor! Am 20 de ani sunt virgina si trebuie sa mai rezist pana in octombrie cat intru la facultate si bla bla parintii mei ma pun doar sa invat bla bla si din cauza lor nu am putut sa am prieten ca m au tinut legata asta e adevarul! Acum de o saptamana am niste hormoni de ma distrug efectiv si acum cand scriu vad doar sex pe tavan nu stiu ce am vreau sa fac dragoste cu orice necunoscut pe care il vad pe strada (dragut ) sau prieteni de ai mei care nu au nicio intentie cu mine... Sunt frumoasa dar nu am timp de nimic, nu imi gasesc iubit pentru ca vreau mult de la baiatul de langa mine. Intrebarea este cum pot sa potolesc pofta asta care ma distruge? Nu ma masturbez.

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Eu zic sa o gadili putin, te ajuta laughing Lasa ca nu strica sa faci inot, daca e vreo inundatie.

28 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu auzise m ca fetele se pot stăpînii, sunt mai mature decit noi băietii, nu?

| RAY a răspuns:

Posibil ca parinti tai vor sa ai parte de un bogatas de aia teau legat asa si tu ai vrea asta dar inca nu ai gasit de te plangi aici, aiurea

| ywar a răspuns:

Pai te mananca savarina pentru ca doar la asta te gandesti... Ti-e gandul doar la sula si nimic altceva. De invatat probabil nu inveti pentru ca probabil te bazezi pe faptul ca ai tai au bani si iti vor da cati vrei si in situatia in care tu iti vei rata viitorul. Eu m-am culcat cu o femeie cand eram in anul V de facultate si nu s-a daramat cerul. Sunt trecut de 30 de ani bine de tot si nu am murit ca nu am facut-o la 18 sau 20 de ani. In marea voastra majoritate a adolescentilor de astazi sunteti nerabdatori si cu tupeu de nu se poate. Din fericire cand ajungeti pe la un loc de munca mai rasarit mai exista oameni inteligenti care stiu sa va struneasca talentele si sa va puna la respect unde va e locul. Cand terminati scoala nu stiti sa faceti mare lucru asa ca bine ar fi sa ascultati de cei mai experimentati care va povatuiesc de bine. In privinta sexului... pune mana pe carte sau te asteapta centura pe acolo pe la tara unde ma duc eu sa fac controale. Mi-e scarba pana nu mai pot cand intalnesc persoane ca tine.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru ywar):

Ooo majestate,,pe la tara,, aloo nu esti in evul mediu aici! Daca tot faci,, controale,, presupun ca esti unul din aia angajati la stat care inchid ochii la o mica atentie, nesimtitilor! Daca tu ai facut sex la batranete, asta nu inseamna ca ea face ceva gresit! Probabil din tocilarul clasei te-ai vazut in functie buna si acum ne aburesti pe noi cu teoria excelentei, hai pa!

| Alcyon a răspuns:

Unu la mana, fa un dus rece ca sa-ti calmezi hormonii. Baietii nu se prea omoara dupa fetele disperate (mai putin pustii virgini si cu cosuri). Doi la mana, iesi cu mai multi baieti, fara sa-ti faci prea multe planuri dinainte. Daca iese ceva, bine... Nu iese, iarasi bine. Nu mai fi asa obsedata de sex, lasa lucrurile sa vina de la sine. Daca incerci sa le fortezi, sa stii ca nu-ti iese figura.

| Lawliet14 a răspuns:

Cam intre 19 si 22-23 cam asa, sar cel mai mult hormonii.

| pufulescu a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de gandurile astea fiindca sunt normale la varsta ta. Fa sex si o sa iti treaca! Nu mai asculta persoanele cu ' par in palma ' de pe acest site, varsta zburdalniciilor este exact varsta ta, nu a lor, pur si simplu ignora-i!

| Alinabb explică (pentru pufulescu):

Mersi frumos apreciez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca jocuri otome ( dating sim ) si sunt sigura ca iti va trece laughing

| Alinabb explică (pentru anonim_4396):

Ma joc aproape zilnic sims 4 big grin mersi laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alinabb):

Alina, la 20 de ani ai hormoni ca deh, d-aia exista si "aia", iti va trece el si acest chef dar nu acum, asteapta momentul, nu trebuie sa sari pe oricine vezi in cale si ti se pare aoleu ce bun e asta, gata imi desfac picioarele.
Cand esti tu pregatita, ajungi tu la facultate, gasesti un baiat cu bani, masina si un loc de munca cred bun, vei vedea ca stau altfel lucrurile, in facultate se schimba multe, nu vor mai stii parintii ce si cui i-ai dat pasarica si etc. Fii calma, trec lucrurile si vin de la sine. Trust me happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu te masturba doamne fereste. freacate cu fundul de covor cum fac caini ca poate iti trece. ce minte ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App
"nu imi gasesc iubit pentru ca vreau mult de la baiatul de langa mine. " vezi sa nu crapi singura. sunt 8 milioane de femei in America in momentul de fata care au majoritatea 35 de ani si nu au avut prieten in viata lor daramite sot, tot din cauza prostiei eterne gen " nu e destul de bun pentru mine ". cum am zis mai sus, vezi sa nu crapi singura. degeaba esti frumoasa si despteapta etc etc, daca te crezi Wonder Woman. desigur nu vezi acum o problema asta pentru ca inca esti in floarea varstei dar sa iti amintesti mai in colo gen 10 15 ani

| Happyjump a răspuns:

Pai de aia exista jucarii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Happyjump):

Aia nu inseamna masturbat? laughing. fata a zis ca nu vrea

| Happyjump a răspuns (pentru anonim_4396):

Apai eu ce sa-i fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Happyjump):

Paiii... daca esti baiat----stii tu --- o poti ajuta laughing

| Happyjump a răspuns (pentru anonim_4396):

Is fata, credeai ca nu m-am gândit?

| Alinabb explică (pentru Happyjump):

Ce jucarii imi recomanzi? Pe barbie sau pe ken?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alinabb):

Cred ca se referea la din astea.

https://www.google.it/......ps?/search

| Alinabb explică (pentru anonim_4396):

Decat sa ma frec de un plastic mai bine imi iau o minge antistres rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alinabb):

Tu nu ai treaba cu stresul tu ai treaba cu pofta de sex. dar fa ce vrei, cand o sa ai o personalitatea de aia de nesuferita sa iti amintesti de link-ul de mai sus

| Happyjump a răspuns (pentru Alinabb):

Pe Ken, normal

| e1xtz a răspuns:

Nu parintii tai sunt problema ci tu insati. Vrei prea mult de la baiatul de langa tine deoarece esti doar o 'pitzi fitoasa', si e mai usor sa gasesti scuze si defecte decat sa iti recunosti frustarile.Nu ai timp de nimic deoarece esti dezorganizata si nu esti in stare sa iti faci un program in care sa iti incadrezi toate activitatile...Sunt oameni cu 2 locuri de munca, fac si sport de 3 ori pe saptamana, si cu toate astea au si o relatie.

Faptul ca nu te masurbezi(lucru foarte normal de altfel), ce te-ar ajuta sa elimini tensiunea sexuala...este gresit ca nu practici.

| Alinabb explică (pentru e1xtz):

Nu sunt piti sunt o fata normala laughing care practic mai mult invatatul si nu am avut un anturaj unde sa mi gasesc ce am nevoie sincer

| Alinabb explică:

Ce este amuzant este faptul ca omul trebuie sa fie...s putin sa fie trecut de 30 ani sa se frustreze la postarea mea hahahaha

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Alinabb):

Fata,vrei sex, baga mare. Doar doua chestii, 1.prezervative,2. nu o face cu oricine ca dupa regreti. Omu e batran si senil, nu are rost sa te chinui.

| Alinabb explică (pentru FABULOSUL6000):

Mmm mersi mult! Pai asta e pentru ca nu o fac cu oricine astept sa se iveasca cineva acum sincer! Pana atunci o sa incerc sa imi ocup timpul, deja fac dans spaniola si rusa! Sa ma mai bag la inot? big grin hahaha

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Alinabb):

Eu zic sa o gadili putin, te ajuta laughing Lasa ca nu strica sa faci inot, daca e vreo inundatie.