| izzyM a întrebat:

simt ca o iau razna. Mi-am petrecut vacanta la bunici, acolo am "prietenii" si acolo imi este "copilaia", faza e ca, de data asta cand am mers acolo am mai cunoscut ceva persoane care sunt amici cu prieteni dea-i mei. Ca si cu toata lumea, eu zambesc si ma comport frumos, fiind politicoasa si buna cu toata lumea. In fine, este un baiat care dupa ce am vorbit de 3 sau 4 ori cu el, da de veste prin oras ca eu sunt cu el, ca lui ii place de mine si ca vorbeste cu mine, nici macar nu am idu lui, mi-a dat cerere pe facebook si atat tot. Ce sa fac? Imi da mesaje dupa mesaje. Nu ii raspund la niciunul. I-am transmis ca nu are nici o sansa cu mine ca este prea disperat. Nu-l bag in seama, dar el continua sa spuna ca suntem un "cuplu". Ce as putea face sa il fac sa-si tina gura?
Help!

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-i da nici o importanta si,intre timp,discuta cu cativa dintre prietenii tai de acolo si lamureste-i ca baiatului nu-i functioneaza creierul, i-a ramas blocat pe "sunteti impreuna".
In cel mai rau caz, suna-i parintii si cere-le sa fii lasata in pace!
In viata ta privata nu are loc amestecul nimanui!