| Madalina133 a întrebat:

Sincer o sa incep cu inceputul.....imi place mult de un baiat care e mai mare cu 13 ani decat mine.Il plac de mult timp(inca din copilarie fiindca suntem si vecini)problema e ca are prietena dar se cearta foarte des(ea vrea sa se casatoreasca si el nu, sunt de vreo 5-6 ani impreuna). Partea cea mai nasoala e ca am inceput sa il visezlaughing))).Am citit horoscopul si sunt cateva chestii care coincid cu situatia measad

Răspuns Câştigător
| Demonull a răspuns:

Ma gadesc ca ai undeva la 15 ani si el vreo 28, este?

12 răspunsuri:
| AlexEuManu a răspuns:

Fa nu se uita ala la o chicibobo cu 13 ani mai mai mica ca el eu unu nu mas uita...

| Aeerdnaaa a răspuns:

Sincer, ca de la fata la fata, e cu 13 ANI MAI MARE! Ia-ti si tu unul care e mai mare decat tine cu maxim 3-4 ani.N-ai de ce sa te bagi peste el. Daca se mai chinuia un pic era taicatu.Asa ca vezi-ti de viata ta si gaseste-ti unul mai micut si de anii tai.E mult prea mare pentru tine.Si dal incolo de horoscop. daca e asa si eu ma potrivesc cu Basescu, sti respiram oxigen, avem ceva in comun.Baga-ti mintile in cap si nu te inhaita cu d-astia asa mari.Nu vrei sa fi acum cu unul de 50?! poate e chiar vecinul...Bafta.

| GeosBIOS a răspuns:

13 ani e prea mult frate. Tu inca te joci pe-afara de-a v-ati ascunselea si citesti basme nemuritoare, in timp ce el priveste lucrurile total altfel, dragostea in cazul lui insemnand probabil ceva mai mult decat "hai sa ne strangem de maini la un suc"

| neutrino a răspuns:

Vezi-ti de varsta ta. O astfel de legatura nu are cum sa aiba puncte comune. Decat sex.

| LostInBubble a răspuns:

Si intrabarea banuiesc ca ar fi "Cum sa il fac sa fie al meu?".
Nicicum. Vezi-ti de-ale tale si lasa-i in pace. Daca nu se casatoreste nu inseamna ca nu o iubeste pe fata aia.
Incearca sa visezi la cineva de varsta ta.

| FloriNk a răspuns:

In pnm il bagi pe ala la puscarie pentru viol straight face

| Madalina133 explică:

Bai inteleg ca acum toti ma criticati dar fara modestie eu nu arat de 15 anilaughingsi cine ne vede impreuna nu isi da seama ca eu am 15 si el 28 si in legatura cu "iubita" s-au despartitlaughing

| Demonull a răspuns (pentru Madalina133):

Atunci.puteti fi impreuna, pentru cafiecare isi croieste viata cum vrea chiar daca diferenta e cam mare, Ai grija.