| GeorgelCho1tz3DeFer a întrebat:

Buna TPU sper ca ma puteti ajuta. De la o vreme de cand ma masturbez a inceput sa ma usture puta. Ce pot sa fac? rog seriozitate si raspunsuri urgente, nu vreau sa ii spun mamei

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta nu ai nevoie de masturbare nu ai ce sa scoti din penis, organele sexuale sunt in plin proces de dezvoltare, ocupa ti mintea cu altceva mai util si mai sanatos decat masturbarea, citeste ai scoală ocupă te de carte, nu te mai masturba ca penisul nu e capabil de nimic la varsta ta il agresezi degeaba faci iritatie, ai rabdare dupa 18 ani gasesti o fata si faci sex real

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spune-i lui tata.

| mihai69 a răspuns:

Folosește lubrifiant.
Și ai grijă la igienă!

| dullcat a răspuns:

Incetezi sa te masturbezi. Daca usturimea persista, mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai masturbezi și gata. Măcar o perioadă. O faci pe uscat? Măcar dă și tu cu ceva. laughing știu eu, saliva sau cremă.

| GeorgelCho1tz3DeFer explică (pentru anonim_4396):

Cu vaselina din garajul lui tata

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgelCho1tz3DeFer):

Poți încerca cu WD40.

| AmandinaDragan a răspuns:

Solutia? Uleiul 15W40!

| ILikeBlackCats a răspuns:

Foloseste lubrifiant sau nu te mai masturba.