| DenissRaba a întrebat:

Cum imi pot mari penisul cu macar 2 cm? Stiu ca exista metode. Exista sanse daca o femeie inghite sperma sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Paul6969 a răspuns:

Penisul il poti mari cu geluri si alte chesti dar nu este recomandat (la sex, nu conteaza marimea rolling on the floor) ). 2. Normal ca nu poate sa ramana insarcinata daca i dai sperma in gira. Nu te-ai uitat niciodata la filme porno? O poti lasa insarcinata doar daca sperma ajunge in uter. Sper ca te-am ajutat! Funda? rolling on the floor)

| DenissRaba explică (pentru Paul6969):

E bine daca in stare fleasca o am de 9 cm iar cand e in erectie completa e de vreo 15-16, o sa pot satisface o femeie mai dezvoltata?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La ambele intrebari raspunsul corect este un categoric IMPOSIBIL.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă o femeie înghite spermă iubitului, nu poate să rămână gravidă.

| HazelEyes77 a răspuns:

In nici un caz nu ramane insarcinata in modul asta.

Răspuns utilizator avertizat