| Izma a întrebat:

TPUhee hee sper sa primesc. cateva raspunsuri. concretehee hee
Deci. am o relatie cu un baiat de 7 luni. doar ca momentan suntem. la o mare distanta. insa vorbim tot timpul la telefon si prin mesaje. si cand vine vb de mesaje. imi tot spune ca ma iubeste si ca ar murii fara mine bla bla bla chatterbox sunteti deja invatati cu povestea asta laughing si problema asta ca. eu nu stiu ce sa cred. adica stiu ca nu ma inseala. oh go on nu are cu cine laughing. credeti ca. sentimentele lui sunt. adevarate?hee hee

2 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Buna Denny
Daca tu nu sti sigur ca l-ai vazut in fata ochilor si ai vb cu el atata timp si va cunoasteti, de unde sa stim noi? care nu vam vazut niciodata si nici nu va cunoastem numele.
Intrebarea ta nu are nici o logica, nu ai cum sa cunosti ce sentimente are un om pentru altul daca nu l-ai vazut nu il cunosti nu sti nimic despre el si viata lui. Asa ca nu cere sfaturi pe care nu ti le poate oferi nimeni, singura persoana care poate sa iti spuna daca e bine sau nu daca e iubire sau nu esti tu. Asculta de tine si fa cea ce crezi tu ca e bine. Ai grija de tine ceau

| Comoaracasei a răspuns:

Hai sa-ti povestesc ceva,
Eu la 21 de ani am cunoscut un baiat/barbat in tabara de studenti, el avea pe atunci 28 de ani. Eu stdenta al Cluj, el la Timisoara - amandoi ultimul an.
Noi am tinut un an si jumatate relatia la distanta, apoi am venit la el, dar nu m-am mutat direct la el. de atunci au trecut 7 ani si suntem casatoriti de 2 sni si jumatate.
Deci, se poate!