| GyoLove a întrebat:

Buna TPU... spuneti-mi si mie tot ce trebuie sa stiu daca calatoresc cu avionul, sau dati`mi un site cu asa ceva. Si spuneti-mi si mie un lucru: Animalele de copanie de exemplu caine in avion se poate pierde? ca mama mea in avion si-a pierdut bagajul. Dar un animal in avion se poate pierde? Va rog spuneti-mi puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle a răspuns:

In nici un caz, eu am calatorit cu cainele meu, fiind si mic m-a lasat sa il tin langa mine, dar in cusca, trebuie sa ii bagi CIP in ureche pentru a putea pleca cu el si sa ii faci pasaport! Daca cainele este de talie medie sau mare sta in hala de animale dar in nici un caz nu se poate pierde, stai linistita :* uite un site : http://animale.acasa.ro/......8260.html, succes te pup :*

| GyoLove explică (pentru Mademoiselle):

Multumesc! big grin... Cainele meu are si pasaport si CIP si este bichon maltez de talie mica-medie.; d

| Mademoiselle a răspuns (pentru GyoLove):

Perfect atunci! te pup :*

6 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

Funditsaaa ? :X

| GyoLove explică (pentru Mademoiselle):

Da; x... Si apropo daca catelul meu este de talie mica ptc. este bichon, pot sa il tin langa mine in avion? dar bineinteles cu cusca.dar pot?; d

| Mademoiselle a răspuns (pentru GyoLove):

Pe mine m-a lasat, chiar sa il si scot din cusca pentru putin timp pana a decolat avionul, au zis ca este mascota avionului laughing... Am mers cu blue air! Fiind de talie mica catelusul, te vor lasa! :* O sa fie putin speriat la inceput, dar pe urma o sa se linisteasca, sa nu te sperii daca va plange putin la inceput!

| GyoLove explică (pentru Mademoiselle):

Ok mersi :*... Dar eu nu o sa merg cu blue air.O sa merg cu alt avion, dar nu cred ca ma vor lasa sa il tin cu mine, langa mine.