| dariaaforTPU a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam prosteasca si au mai fost postate intrebari asemanatoare dar sunt curioasa sa aflu ceva. Deci este un baiat in satul bunicilor mei pe care il stiu cam de 10 ani...cand eram mici eram foarte apropiati (mai ales ca si eu stateam mai mult pe acolo) dar nu ma gandeam la nimic serios. In schimb, cam de 2-3 ani merg doar de cateva ori vara si foarte rar in weekend si de fiecare data cand mergeam ma intreba ce am mai facut tot felul de chestii si statea mereu in grupul meu de prieteni. Iar saptamana trecuta cand am fost a venit la un moment la mine si m-a luat de talie si m-a intrebat ce am, daca sunt suparata si m-a intrebat daca imi place de cineva, daca am prieten si la un moment dat m-a luat pe sus si m-a dus asa pe toata strada...Mentionez ca este cu un an mai mare decat mine si desi sta la tara in vacante sau weekenduri invata in oras cu mine. Astea sunt semne ca ma place?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Te place si probabil vrea sa fie cu tine, altfel nu cred ca te intreba daca ai prieten

4 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Oarecum da. fa si tu un pas daca-l placi. :*

| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil.

| FreshFresh a răspuns:

Da

| MarioCaramidaru a răspuns:

5 lei si-ti zic.