| Mariadobre24 a întrebat:

Bună TPU, știu ca este o întrebare ciudată, dar sunt extrem de panicata. In luna iulie am fost la iubitul meu, am mimat sexul îmbrăcați nu a existat niciun act sexual, sunt virgina, este posibil ca iubitul meu sa fi ejaculat in pantaloni si sperma sa treacă prin pantalonii lui, ai mei si doua perechi de chiloți, eu aveam blugi, mi se pare imposibil, dar mi-a venit menstruatia si nu este ca înainte, este într-un flux mult mai scăzut și maronie cum am auzit ca este sângele in sarcina. Sunt însărcinată?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu în pnm, n-ai cum să rămâi dacă nu o bagă în tine și ejaculează!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti însărcinată, sperma nu trece din pantalonii lui in ai tai este imposibil asa ceva, ai tu dereglari hormonale din alte cauze, mergi la medic sa te consulte, ce varsta ai?

| mihai69 a răspuns:

Nu, ești doar panicată și lipsită de informații corecte.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu esti insarcinata... nu mai fii asa paranoica. Stai linistita. Nu asa functioneaza. Sunt mai multi factori, nu cred ca e cazul sa intru in detalii pentru aceasta intrebare. Dar ca virgina, nu ai cum sa ramai insarcinata fara contact sexual. Chiar si asa... exista sansa ca nici atunci sa nu fie.
Stai linistita.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti fi gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu ești însărcinată.

| Catalin77945 a răspuns:

Nu

De data asta nu. Încă nu s-a inventat însărcinarea wireless. Pe viitor, cine ştie.

| daisukioneechan a răspuns:

Da' bine ca nu vp futeți telepatic, totusi, ai incercat?