| HELLBOY32 a întrebat:

Stiu este o intrebare cam tampita laughing, daca o fata se uita mai mereu la tine inseamna ca te place?, pentru ca este o fata care de fiecare data cand o vad (prin parc, scoala etc.), se uita la mine si cand ma uit la ea se intoarce repede, da si cand ma vede se tot plimba pe langa mine (parca asteapta sa o abordez), Oare ma place?
PS: Si mie imi place de ea, doar ca sunt mai timid (si ea este), si chiar nu stiu ce sa fac.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Te invit la lectură:
http://www.tpu.ro/......t-inspira/

12 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea! Sigur nu te va musca! Iar daca te va musca probabil va merita!
Succes!

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Daca te bagi in seama in cel mai rau caz va veti bloca amandoi, va veti inrosi si va interveni altcineva intre voi. Ceea ce nu are cum sa se intample daca esti natural si nu incerci sa pari altceva. Emotiile sunt constructive, incearca sa nu inghiti in sec. Daca te place, ramane doar de vazut. Noroc!winking

| neutrino a răspuns:

Nu neaparat se uita la tine pentru ca te place. Daca tu mergi pe o carare si vezi o baliga, nu te uiti la ea pentru a putea sa o ocolesti?

| 26Geo a răspuns:

Nu e tampita intrebarea,chiar e ok.Ce poti face, te poti baga in seama cu ea, spune-i un simplu "Buna", intreab-o ce face, o sa-ti dai seama singurel daca te place si discutia o sa vina de la sine.Bafta

| DaRaspund a răspuns:

Te cam place, intra in vorba cu ea si totul o sa vina de la sine!

| AlexBpm a răspuns:

Se poate sa te placa sau la fel de bine sa fie doar simple priviri. Ca sa nu existe dubii cand o mai intalnesti incearca sa comunici cu ea

| Numele384637 a răspuns:

Da te place iti spun du-te la ia si incearca sa vorbesti cu ea sa vezi ca o sa se comporte mai ciudat

| ClauditssaCiopiiCiopii a răspuns:

Da te placelaughing Asa eram si eu cu prietenu meu inainte sa fim impreunawinking puppy dog eyes

| DewjawVUU a răspuns:

Eu cred ca da, incearca sa vorbesti cu ea, nu mori daca o intrebihappy

| fabyan a răspuns:

Buna.
intrebarea nu e tampita.
deci. poti incerca sa observi cateva mici gesturi care dau de gol orice fata.
dupa cum spunea alexBpm
nu ar fi rau sa vorbesti cu ea...
fii atent cand ii vei spune "salut"... daca isi da parul dupa ureche [sau aranjeaza in vreun fel parul] asta e semn de flirt.
2... daca atunci cand iti raspunde sau inainte isi umezeste buzele...
e un alt semn ca este interesata de tine.
daca vrei te mai pot ajuta si cu alte sfaturibig grin
baftahappy
si fii curajos smug

| VladGH a răspuns (pentru fabyan):

Chiar sun folositoare sfaturile tale, abia acum am sesizat ca fetele fac exact cum ai zis tu laughing in asa cazuri.

| fabyan a răspuns (pentru VladGH):

Ma bucur.
eu te pot ajuta si in continuarebig grin
daca mai este nevoie bineintelesbig grin