| BestNoLimit a întrebat:

Buna TPU.Deci cum sa incep. Acum 3 luni am vazut o fata in scoala de care mi-a placut cat de cat, am gasit-o pe facebook, am vorbit cu ea, mi-a dat id-ul ei de messenger. La inceput incepeam eu conversatiile, iar in ultimele saptamani a inceput ea conversatiile, am vorbit mai mult... Duminica este ziua ei face 15 anibig grin, ea normal isi face ziua sambata doar cu fete si m-a invitat pe mine duminica prin parc si nu stiu ce cadou sa-i fac. Astept sugestii si pareri.
Funda

Răspuns Câştigător
| IceTy a răspuns:

Nu ii lua niciodata tradafiri...decat daca sunteti impreuna. florile au un mesaj pentru cea care primeste acele flori happy fetele le stiu semnificatiile dar unii baieti nu prea stiulaughing
Poti sa ii cumperi ciocolata, niste bratari, colier, cercei happyetc

Good Luckhappy

2 răspunsuri:
| LaNaibaa a răspuns:

-in primul rand, cel mai frumos cadou pe care il poate primi o fata este un catelus sau o pisicuta (in functie de ce ii place respectivei)
- apoi o trusa de machiajuri (si ca sa fie si mai surprinzator, incearca sa gasesti culoarea ei preferata)
-un parfum (care sti ca si-l doreste, dar daca nu sti eu te sfatuiesc sa ii cumperi unul cu miros dulce, putine sunt fetele carora le place mirosul amar al parfumului)
-o placa de par (daca nu are)
-sau ondulator
-bilete(pentru tine si ea ) la un concert sau film...ce ii place
-un mp3
-o rochitaa( care crezi tu, ca o avantajeaza)
-accesorii( nu neparat din aur\argint, fetele apreciaza indiferent de material) ii poti cumpara o pereche de cercei frumosi, sau o bratara
- un lant cu numele sau initiala numelui ei
-un ceas de mana (stralucitor)
-o geanta\poseta mare, mica, colorata\simpla depinde de gusturile ei, tu stii mai bine!
Cam astea sunt sugestiile mele!:*
Sper sa se bucure de cadoul tau!

| Nicux1 a răspuns:

Fetelor le plac mult florile,incearca sa-i iei niste trandafiri,sau iai ciocolata... fetele sunt inebunite dupa ciocolata(stiu din proprie experienta), totusi ar fi mult mai frumos ceva care sa-i aminteasca de tine:o cruciulita, o bratara, etc sa-l tina, iar bucuria va fi si mai mare cand vezi ca-l poarta si-l pretuieste. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?