| anonim_4396 a întrebat:

Sunt confunza si trista! E vorba tot despre fostul,baiatul de care v-am mai scris pe aici.
De ziua lui ne-am impacat,insa totul mergea foarte prost. La putin timp dupa ce ne-am impacat,nu mai vorbeam cu zilele. L-am tot intrebat ce se intampla, "am treaba". Intr-o seara i-am dat iar msj,sa-i spun ca e schimbat iar eu simt asta,si apoi l-am intrebat iar ce se intampla.
M-a sunat,spunndu-mi ca o sa ma sune in cateva minute. Eram sigura ca nu o sa mai sune. Si nu m-am inselat,mi-a dat mesaj sa-mi spuna ca e obosit si se pune sa doarma "ma trezesti tu maine,da?". M-am enervat,i-am spus ca eram sigura ca asa o sa faca. apoi mi-a zis sa fac ce vreau,daca vreau sa-l sun bine,daca nu nu.
Bun, a2a zi l-am sunat,insa nu mi-a raspuns. timp de cateva zile nu a dat niciun semn. apoi am decis sa-i dau un mesaj,in care ii spuneam ca ignoranta lui am luat-o ca pe o despartire, dar nu a zis nimic.
A trecut aproape 2 sap de atunci, dar nu a dat niciun semn.
Ce as putea intelege din toata "despartirea asta banala?"

14 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul face tot ce este posibil pentru a scapa de tine si tu te tii ca si scaiul de el. Sigur tu nu vei castiga.

| NoSmile a răspuns (pentru neutrino):

laughing In cea mai mare masura ma deranjeaza ca a fost las si nu a spus ce se intampla. Trebuie sa-mi spunca ca asta isi doreste, as fii inteles. Nu sunt atat de absurda. Si in alta ordine de idei cica ma iubea, si-mi promitea zi de zi ca o sa ma astepte.
Tin sa mentionez ca era o relatie la distanta!

| TreiSurori a răspuns:

Nu te mai vrea.Nu il mai cauta, cu cat il cauti mai mult cu atat te va ignora mai mult.
Cel mai bine e sa mergi inainte fara el, cunoaste pe altcineva, fa-ti o noua relatie :*

funda?

| WildDream a răspuns:

Ce sa intelegi altceva decat ca el nu mai vrea o relatie cu tine. Lasa-l in pace ca nu se merita sa-ti bati capu cu unu ca el. Nici macar nu a avut bunu simt sa-ti spunca ca s-a terminat.

| NoSmile a răspuns (pentru WildDream):

Asta m-a deranjat si pe mine cel mai mult. Trebuia sa-mi spuna, nu sa ma lase pe mine sa deduc asta. As fii acceptat!

| WildDream a răspuns (pentru NoSmile):

Fricos... Asa nu mai trebuie sa-ti explice de ce vrea sa o terminati.

| NoSmile a răspuns (pentru WildDream):

Mda! Si puteam sa jur ca il intereseaza de mine. Parea foarte indragostit. Si apropo, ne-am mai despartit, motivul fiind dat de el, si anume ca ii e greu sa ma stie departe de el, si etc!

| WildDream a răspuns (pentru NoSmile):

Am vazut ca ai zis altcuiva ca-i plangeai la telefon, poate si asta a fost un motiv pentru care a ales felu asta de despartire, ca sa nu te auda plangand si sa nu-ti dea explicatii.

| NoSmile a răspuns (pentru WildDream):

Pot sa-ti trimit un mesaj, pe privat, cu mai multe detalii? big grin

| WildDream a răspuns (pentru NoSmile):

Sigur ca poti

| SyndicateX a răspuns:

Nu are rost sa te mai consumi pentru el, e clar ca nu mai vrea sa fie cu tine.

| SageKid a răspuns:

Un singur lucru:in relatii ciorba reincalzita nu exista, s-a rupt legatura,, magica '' de la inceput, adio...

| IuliaIvan16 a răspuns:

Profita de bunatatea si dragostea ta. Lasa-l, o sa vada ce a pierdut si te vaa implora sa il ierti. O stiu pe propria raspundere.

| NoSmile a răspuns (pentru IuliaIvan16):

Mda. Stia ca il iubesc mult. II plangeam la telefon cand ne certam, chiar nu ma puteam abtine. si ma tot ruga sa nu mai plang, pentru ca el ma iubeste.
Am vazut acum, ca nu ma iubeste deloc!