| numaiunpusticunvis a întrebat:

Buna TPU!
Sunt cu iubita mea de 1 an. Acum 1 luna am încercat sa facem sex, ea era virgina. Am făcut preludiu de 1 ora și când am început și era aproape sa o penentrez ea se încorda și ma împingea.
Când am făcut a doua oară, a întrat numai capul și deja tipa ca o doare... de fiecare data când incercam zicea ca o doare și mai tare, deja plângea, asa ca am renunțat. Efectiv numai rezist sa nu fac sex efectiv...
Chiar așa de rău doare? ( ea are 16 ani iar eu 17 )

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti un tîmpit, la varsta voastra va arde de sex? Organele ei genitale nu sau dezvoltat lasa o in pace si numai incerca sa faci sex cu ea sau cu alta, esti minor si ai de invatat nu ai ajuns la 50 de ani si nu ai avut femeie, la 17 ani nu este varsta pentru sex.

| numaiunpusticunvis explică (pentru CristiDinBucuresti):

Hai ca dacă e stau pana la 50 de ani fără sa fac nimic?

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun ca tu ar trebui sa mai cresti, ca-i evident ca nu ai nici rabdarea, nici pricepere si esti destul de micut pentru sex.
Foloseste mai departe mana pentru autosatisfactie, asa cum fac toti adolescentii de varsta ta!

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ai răbdare sa mai creșteți, este posibil ca ea sa nu mai aibă dureri și sa puteți face sex confortabil.

| Crackman a răspuns:

Ce sa faci prima data este cel mai rau dupa este ok

| IreneeDiana a răspuns:

Buna!
Consider ca atat fata cât și tu, nu sunteți pregătiți.
Mai devreme sau mai tarziu va veni și timpul vostru.
Folosește-ți mâna pentru masturbare, și dacă o iubesti așteaptă ca ea sa fie pregătită!

Răspuns utilizator avertizat