| Juliandra00 a întrebat:

Buna! Când ne-am certat eu m-am pus la somn și iubitul meu a sunat o pe" fosta lui", am văzut conversația in telefonul lui. Și a cerut scuze și a jurat că nu o sa se repete, e genul de băiat cuminte, doar că acum nu prea mai am încredere in el. Ce as putea sa fac?
Dau funda! Rasp repede vrg

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Daca il iubesti mai acorda-i o sansa daca mai greseste mergi cu el la spovedit.

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pai e simplu: ii tai Pennsylania!

| blackann a răspuns:

Pai cum ai vazut conversatia daca a sunat-o?

Nu ai ce sa faci, increderea pierduta nu se mai recapata.

| Juliandra00 explică (pentru blackann):

Am văzut în conversație când a întrebat o daca poate sa o sune

| 199onur7 a răspuns:

Ala te înșală nu te iubește cu Adevărat si tu închizi ochi la asa ceva wtf...

| 199onur7 a răspuns:

Cum mai poti avea încrede cu Adevărat in asa... cand il prinzi cu fapte? Cum? Dece ai mai avea încrederea si sa mai iubești cu Adevărat asa? Te înșală pe față te minte pe față te vinde te înlocuiești tu cum poți sa închizi ochi in halul ăsta? Si sa accepți asa ceva in viața ta conștientă cu fapte ca umblă si cu alta ba eu nu va înțeleg frate sa mor eu daca inteleg ceva ba cu fapte frate cu falte prinzi si nu pot sa inteleg deloc asa ceva e peste mine clar nu te iubește cu Adevărat da cu Adevărat asta nici nu se discută nici nimic te vinde te înlocuiești nu te iubește cu Adevărat.

| 199onur7 a răspuns:

Nu există băiat cuminte asta uita nu există asa ceva un om dacă te iubește cu Adevărat rămână lângă tine la bine si rău da nu te vinde nu te înlocuiește nu-ti face una ca asta pe la spate si daca nul prindeai lenjer continua poți tu sa ierți cat vrei daca cineva face cuna ca asta nu se va opri niciodată o so facă cu altele si nici ca nu vei afla niciodată asa....nu sunt sinceri cu Adevărat da cu Adevărat ai grija mare de tot ce vrei sa faci eu asa stiu de la mine nu de la alți sau alt cineva ba daca chiar ma chiar iubești cu Adevărat nu are cum nu are cum sa există alta femei alt bărbat sau dracu stie doar inima iubești cu Adevărată atata atata nici nu vrei sa vezi pe altcienva in fata ochilor nici nu vrei sa auzi pe altcieneva nici nu vrei ba sa stii ca există altcienva doar inima pe care o iubești vrei sa stii ca există ca trăiești of ma of voi chiar nu știți ce este sa iubești cu Adevărat va băgați tot felul de oamenii in viata voastră care va vinde va înlocuiești usor pe nimic si spuneti ca asta este sa iubești cu Adevărat nu nu asta este sa iubești cu Adevărat nu asta este sa iubești cu Adevărat este groaaaaaaznic groazinc de greu de dureros te omoară in fiecare zi noapte si zi daca nu vezi nu auzi inima aia pe care ti-ai da viața si inima si tot absolut pentru ia numai si numai pentru o clipa so auzi so vezi ba voi multi din voi chiar nu aveti ce este sa iubești cu Adevărat eu vad va vad cum suneteti atata de departe de ceaia ce înseamnă sa iubești cu Adevărat ceia ce este sa iubești cu Adevărat ca ma lăsați scrum si imi puneți capap nu știți nu nu știți ce este sa iubești cu Adevărat da cu Adevărat.

| 199onur7 a răspuns:

Fericirea aia pe care inima pe care o iubești cu Adevărat care te face sa trăiești nimeni absolut nimeni si nimic absolut nimeni si nimic de pe fata pământului nu te poate face sa trăiești fericirea aia Adevărată cu Adevărata nici tactu nici mata care ti dat viața nu te poate face fericit cu Adevărată da cu Adevărat cum te poate face fericit cu Adevărată inima pe care o iubești cu Adevărat ai muri numai pentru un zambet mic la coțisoru guri sai aduci sa faci sa fie of ce ați ati cum este si de a-ți putea trăi cu Adevărat pe inima voastră pe viață voastră pe pielea voastră sa iubești cu Adevărat da cu Adevărat este altceva cu totul altceva nu ai cum sa uiți dacă iubești cu Adevărat nu ai cum sa înlocuiește daca iubești cu Adevărat nu ai cum sa părăsești daca iubești cu Adevărat nu ai cum sa vezi in fața ochilor pe altcienva si nu ai cum in niciun caz sa înșeli sa umblu cu altcineva sa iubești cu Adevărat da cu Adevărat este cu totul absolut cu totul altceva.