| Bianka26 a întrebat:

Hey,TPU! In urma cu o luna si jumatate am cunoscut un baiat din clasa a 10-a ( eu sunt boboaca ). Cand ma vedea prin liceu, se uita dupa mine mereu si cand prietenii lui ii erau prin preajma, le spuneau:"uite-o pe fata frumoasa"(aratand spre mine). Dupa o saptamana de "fata frumoasa", am ajuns sa fim impreuna. El e unul dintre cei mai frumosi baieti din liceu, iar multe fete il plac, totusi el se uita doar dupa mine. Si cand ne-am inceput relatia, ne-am "despartit " gen vineri si marti ne-am impacat. Eu i-am cerut o pauza, caci credeam ca nu ne potrivim. Apoi mi-am dat seama ca incep sa tin la el si am continuat. Dupa ce ne-am impacat, totul a mai durat doar 2 saptamani, dupa care el mi-a spus ca vrea sa luam o pauza sau sa ne despartim,caci simte ca nu ne potrivim sau ca nu sunt ceea ce el cauta.Fara prea multe detalii cerute,am acceptat situatia,desi in mine aveam o multime de intrebari. Dupa o ora de la despartire, el si-a schimbat poza de la wapp cu o alta fata. Aceasta fata este fosta lui iubita cu care a mai intretinut relatii intime in trecut. Cat timp am fost cu el, m-a complimentat mereu si m-a respectat tot timpul. Simteam ca tine la mine,cand ma lua in brate,ii simteam inima cum bate asa de tare. Zilnic ne vedem la liceu,iar el se uita la mine mereu si e suparat tot timpul. Eu i-am zis cat am fost cu el ca eu nu voi intretine relatii intime cu de acum ca sunt prea mica,iar daca doreste asta,sa mearga la alta fata dar sa se intoarca tot la mine.Gen pe ele sa le f**a si pe mine sa ma iubeasca. El e primul care imi vede starile pe wapp si cat eram eu cu el se lauda la toti prietenii lui cu mine, iar acum il vad tot timpul suparat. Oare mai exista impacare intre mine si el? Se va intoarce la mine? Astept pareri happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-avem de unde sa stim, tot ce poti sa faci e sa treci peste si sa-ti cauti un alt iubit sau sa astepti sa vezi ce-ti rezerva timpul dar sincer, daca vrei sfatul meu, nu mi se pare un tip langa care sa te dezvolti frumos si armonios cum ar trebui la varsta ta.

| Gabriel2015 a răspuns:

Sunt de parere ca se va intoarce la tine. Dupa cum ai spus, cat timp era cu tine, mereu se lauda si era fericit. Acum ca v-ati despartit zici ca e mai mereu suparat. Despartirea e posibil sa il fi afectat, deci probabil incearca tu sa vorbesti cu el despre subiectul impacarii, deoarece sigur se simte prea vinovat pentru a o face, incearca si vezi ce iese. Poate ma anunti daca a mers. happy

| Bianka26 explică (pentru Gabriel2015):

Asa vad si eu lucrurile, dar ma gandeam ca e doar in capul meu. Poate ca nu e chiar asa. Totusi, voi incerca sa vorbesc eu cu el, stiu ca el nu o va face. Te voi anunta daca e happy Mersi happy

| Gabriel2015 a răspuns (pentru Bianka26):

Cu foarte mare plăcere. Aștept să văd cum a decurs. happy