| anamaria_9097 a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape o luna, dar este cam distant fata de mine si nu stiu de ce. Oare pentru ca sunt fosta prietena a prietenului lui?thinking Oare este aceasta o iubire interzisa? Si de ce nu vrea sa afle fostul meu prieten de relatia noastra? Va roog ajutati-ma...:*

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu cred că faptul că tu ai fost împreună cu prietenul său ar reprezenta un motiv de ignoranţă, şi nici nu cred că este vorba de o iubire interzisă. Eşti liberă să fii cu cine îţi doreşti, şi atâta timp cât fosta ta relaţia a luat sfârşit, nu mai există motive de îngrijorare.
Nu ştiu ce ai vrut să spui prin "distant", însă trebuie să îţi reamintesc că sunteţi împreună doar de o lună, şi că încă mai aveţi tot timpul să vă cunoaşteţi şi să înlăturaţi acea neîncredere dintre voi. Eventual, l-ai putea asigura că nu mai ai nicio legătură cu acest prieten al lui, şi că eşti în momentul de faţă eşti implicată doar în relaţia cu el.
Baftă!

2 răspunsuri:
| ramoyoopisicel a răspuns:

Ai rabdare ca sunteti numai de o luna impreuna, si poate si faptul ca ai fost impreuna cu prietenul lui il tine mai distant fata de tine. dar oricum fi optimista si ai rabdare sa mai treaca niste timp, ca o luna e putin.

| geologul a răspuns:

Sau poate nu te iubeste, nu simte nimic pentru. tine, e rece cu tine nu i asa?