| loredana_4626 a întrebat:

Fostul prieten acum dupa ce a fost la mare ma suna sa ne intanlim eu nu am vrut si tot asa ma tot sunat si intr-un final m-am int cu el l-am intrebat daca sa int xu prietena mea adica fosta lui prietena a zis ca nu dar eu nu stiu ce sa zic sal cred sau nu el acum spune ca inca mai simte ceva pentru mine dar nu vrea k fosta mea prietena adica si a lui sa afle k eu vorbesc cu el la telefon nu mai stiu ce sa mai credsadcrying ce sa mai fac sunt total confuza

9 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Ciorba reincalzita nu e buna (daca ati teminat-o nu o luati de la capat, fa asta doar daca vrei sa te razbuni pe el)

daniela
| daniela a răspuns:

Prea imbarligata situatia. daca se ascunde inseamna ca nu e sincer

| JustMeFlory a răspuns:

Te-a cautat dupa ce a venit de la mare? Daca ii pasa te suna si cand era acolo! Si de ce sa nu ii spui fostei ca vorbesti cu el? Pentru ca e posibil ca el sa vrea sa reia relatia cu ea, daca nu deja a reluat-o! Eu zic sa iti vezi de viata ta si sa il lasi pe el in urma! Nu se merita!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ciudat...thinking de ce l-ar mai interesa ce crede prietena ta? cred ca nici el nu stie ce vrea...sau poate ca isi bate joc de aman2thinking vrea sa fie si cu tine si cu ea in acelasi timp.

| tremuriciiuliana a răspuns:

Loredana cu asa baieti nu-i de vorbit de ce sa se ascunda? atat timp cat el te iubeste de ce sa se ascunda de ea cea fost cu ea a fost si actualu meu prieten s-a despartit de prietena lui chiar in ziua in care m-a vazut dupa 3 ani in care eu am fost plecat a din orasul in care sta el (locuind si eu candva acolo)dupa 2 zile ce am decis sa fiu cu el am aflat ca prietena lui este chiar verisoara mea si din intamplare ne-am intalnit cu ea in parc si am ramas uimita de comportamentu lui fata de ea cu toate ca s-au despartit s-au salutat si ea chiar sa bucurat ca este cu mine spunand ca daca ei nu s-au potrivit asta e fiecare cu drumul lui si am stat cu ea si nu a avut ni8ci o problema. Ti-am spus asta ca sa intelegi ce am vrut sa-ti zic el nu te iubeste doar vrea sa aiba ocupatie cu tine si poate cum face cu tine face si cu alta bafta

| rox a răspuns:

Nu te mai complica. Lasa-l la mama lui. Daca intr-adevar mai vroia ceva serios, nu se mai strofloca sa se ascunda de fosta.

| MrJungle a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa stiti amandoi ca intr-o relatie totul se bazeaza pe incredere. Incearca sa il intrebi de ce nu vrea ca prietena ta sa afle despre voi 2. Iar daca ai o prietenie inchegata cu acea fata, discuta cu ea problema, si intreab-o sincer daca are vreo legatura cu toata povestea. Eu asa as face. Oricum, din cate ai povestit, tipul nu merita... Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teai gandit vreodata ca poate nu a avut actiune la mare si vrea sa aiba acum? Gandeste-te putin daca nu e sincer si vrea doar sa faca sex. Tu oricum nu ai de unde sa stii ce a facut el acolo.
Sper ca te ajuta sfatul meu big grin

| loredana_4626 explică:

Poi ma suna si cand era la mare si vb si tunci dar tot nu vroia sa afle fosta pr k el inca mai vb cu mine la telefonsadsadsad