| Just4funNoRules a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt cea mai buna prietena cu fostul meu prieten. iar relatia noastra e mai ciudata. Fosta lui prietena incearca sa ne strice prietenia, iar asta ma afecteaza, eu tin foarte mult la el si el la mine. Dar sunt asa confuza pentru ca uneori cand suntem singuri ne mai scapam, iar nu stiu asta ma induce in eroare, toti spun ca ne comportam ca si cum am fi impreuna. Poate ne comportam asa dar na. Ne-am obisnuit unu cu altu' dar mi-e teama ca o sa-mi stric prietenia.
Ce ar trebui sa fac?! Dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Cris1Rebe a răspuns:

Vorbiti despre subiectu asta un cu altu... ajungeti la o concluzie. Poate o sa va reimpacati sau ramneti amici dar sunt excluse scaparie!

| Just4funNoRules explică (pentru Cris1Rebe):

Am incercat sa vorbim. Daca ne luam dupa fapte suntem impreuna dar nu stiu e foarte complicat. Nici nu stiu ce sa mai fac.

1 răspuns: