| Larisa_3441 a întrebat:

Sunt cu un tip de ieri si este cu 20 de cm mai mic ca mine fratele lui este in clasa a-12-a si este inalt 1.75 cam asa ce sa fac cand ma sarut cu el oare n-o sa ma creasca si fara glume ca s-a se urce pe scaunel Funda va rog rasppppp

4 răspunsuri:
| xALeXdXx a răspuns:

Chiar asa? daca va iubiti treceti si peste obstacolul acesta, fiecare se dezvolta in felul lui, ai sa vezi pe la 19-20 ani ce mare o sa fie, daca o sa fie happy

| Larisa_3441 explică:

Dar este ft frumos:-x:-x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ubirea adevarata invinge inltimeahappy

| VanneSlv a răspuns:

Nu ar trebui sa te deranjeze inaltimea, si eu am fost cu un tip mai mic decat mine la inaltime dar cu 2 ani mai mare si nu am avut nici o problema