| anonim_4396 a întrebat:

Sunt dintr-un oras mai mic echivalentul a 2 sectoare din Bucuresti.Si m-am indragostit pentru prima oara, de un baiat care il mai vedeam cand ieseam de la scoala pe la jumatatea drumului.La mine in oras au fost niste festivitati si l-am vazut mai binelaughing.Si uite asa de vreo 5 zile ma gandesc incontinuu la el.Ieri imi era dor foarte tare de el vroiam sa il vad.Si chiar cand m-am dus in parc cu o prietena l-am vazut nici 5 metri n-am intrat in parc si l-am vazut pe o banca cu vreo 4 baietilaughing.(Am ochi bunibig grin)Si astazi imi este dor de el simt nevoia sa il vad, sa fim impreuna.Ieri m-am uiatt la el destul de mult incat sa imi alin dorul de la vreo 4 metri departare.
Cunosc un baiat mai mic ca el cu vreo 3 ani care este o ruda mai indepartata cu mult care era cu el ieri. Vreau sa ii spun pe fb despre ce e vorba si ca vreau sa imi de-a id sau numele de fb al lui.Intrebarea mea este cum sa il abordez habar n-am "ii spun buna sunt... si apoi ce? Ca nu stiu ncii cum il cheama habar n-am ca vreau sa iesim si la un suc da o crede ca sunt vreo nebuna sau violatoarelaughing
As vrea sa am raspunsurid e la baieti care au fost abordati pe net sau de fete care au incercat acest lucru.

3 răspunsuri:
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai incearca sa nu il dai de inteles ca esti nebuna sau violatoarelaughing pai zi ca il vazut de mia multe ori si ca ai fb sau id de la un prieten/a si intreaba-l cum il cheama cati ani are si din alea dupa aceea intreaba-l daca vrea s ava intalniti sa va cunoasteti mai bine si continua sa vorbesti cu el si poate te place si el si ajungi la o relatie frumoasa.Multa Bafta

| RammsteinHH a răspuns:

Pai, ii zici ca buna ce faci, sunt cutare, iti am id de la un prieten(sigur o sa intrebe), cati ani ai, ai prietena, si daca continua sa vorbeasca cu tine inseamna ca ii placi, daca vezi ca nu prea e interesat si nu vorbeste, de abia scoti cu clestele cv de la el, inseamna ca nu ii placi.

| Minnye10 a răspuns:

Depinde Ce Statut Ai, Adica Daca Esti Bgata Poate Sa Stea Cu Tine Din Interes ( Pentru Bani ) Daca La Scoala Te Numesti Cea Mai Frumoasa Din Clasa Poate Sa Stea Cu Tine Numai Pt Ca Ai Un Statut Mai Bun, Nu Stiu Cum Sa Iti Explic, De Exemplu Prietenii Lui Spun ( Mamaaa Ce Gagica' Si-a Tras Asta ) laughing... Exista Diferente, Sunt Baieti Care Te Plac Asa Cum Esti, Iar Altii Te Plac Pt Ceea Ce Pari, Intelegi? Oricum Daca Nu A Vrbit Cu Tine, Inseamna Ca Pt El Tu Nu Existi, Daca Nu Stie Nici Macar Cum Te Cheama. Lasa Norocul Sa Vina El La Tine... Nu Iti Incerca Norocul Iar Dupa aia Sa Suferi.Bye.