| UrsuletUUU a întrebat:

Buna TPU sunt fata si am 13 ani dar cand merg pe strada se uita baieti de 17-18-19-20 de ani la mine si e jenant. Se uita ca am ceva defecte sau de ce? Va rog raspundeti-mi sincer! Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Baietii mult mai in varsta si "cuceritori", NU se vor uita pe strada dupa o pustoaica ca si tine pentru a descoperi eventuale DEFECTE, ba din contra, aproape sigur, indubitabil, privirile lor sunt atrase de formele tale probabil PERFECTE, bine definite. big grin

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Poate te îmbraci prea mulat, prea decoltat,

| Violleta2022 a răspuns:

Baietii se uita probabil pentru ca te holbezi tu la ei!
Dupa fitele pe care le afisezi in poza de la avatar, probabil se minuneaza ca un copil atat de mic, vrea sa para mai mare decat este.
Ca mama, te-as sfatuii sa-ti vezi de drum si sa nu te ai holbezi la ei, ca risti sa culegi si apelative golanesti.

| LoveSleep a răspuns:

Frumoase fantezii.

| AlexDFY a răspuns:

Se uita pentru ca esti frumoasa, poate ai si forme, daca ai avea defecte sau ai fi foarte urata, nu s ar uita nimeni dupa tine.