| anonim_4396 a întrebat:

Problema este ca... nu stiu suna cam jenant si tampit dar asa este!
Deci eu cand merg pe strada se cam uita lumea la mine laughing si rar ma opresc si ii intreb: DA CE AM IMI PUTE GURA IMI PUT PICIOARELE CE AM D TE UITI ASA.
Nu ma pot abtinelaughing.
Am 15 ani si mno si prietenii mei daca ii intalnesc pe drum stau se holbeaza un pic si ma salutalaughing si ii intreb "ce ma? ce? am ceva intre dinti?"
Ce ar trebui sa fac in situatia asta?laughing))
P. S. Suna jenant si stiu asta da mno nu stiu cum sa reactionez sau spuneti-mi ce ati face voi in locul meu.
Multumesc anticipat dau fundita raspunsului care cred ca ma ajuta (:

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Si eu sunt in situatia asta. Daca ai arata rau sigur ti-ar scoate ochii cu chestia asta, fii sigura, faza e ca probabil ca esti frumoasa, sau prea frumoasa pentru ochii lorhee hee amuza-te pe faza asta si profita daca poti pentru ca nu toate sunt in situatia ta, dar ar vrea mult si bine sa fie ca tine!
winking

| Sunnyツ a răspuns:

Nikolle.eu cred ca Daniel e baiat. big grin

Nu e nimic rau daca oameni ( prieteni) se uita la tine tongue
Probabil ca se uita pentru ca esti mai diferit. Sau poate te admira.
Poate ai un aer sau ceva ce atrage priviri. Esti special in felul tau iar oameni (poate) vor doar sa te admire. Acest lucru tine de aspect dar si de ''aura'' care te inconjoara.gen :''Are o aura ce te atrage''...etc. Totul este in regula. Atata timp cat nu sar pe tine e ok.big grinbig grin

| Marya6329 a răspuns:

Nu mai fa asa ceva, oameni se uita la tine probabil din pura curiozitate nu inseamna ca ai ceva... poate pe unii ii deranjeaza comportamentul tau, fi tu insuti si o sa fie totul ok

| zob79 a răspuns:

Poate ai o fata neobisnuita happy arata-ne o poza, altfel nu te putem ajuta

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Esti doar urat...sau...What cand of freak are you?