| Sisuu a întrebat:

Sunt foarte ingrijorata crying. Am 18 ani si jum si acum 3 zile mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu (suntem impreuna de 2 ani) si aseara m-a durut f tare burta, la fel si azi...mai ales in partea dreapta.Mentionez ca am facut greseala de a o face neprotejat!crying Este posibil ca aceasta durere sa fie din cauza inceperii vietii sexuale? Va multumesc!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este normal sa ai o durere mare abdominala dupa inceperea vietii sexuale (cel mult o jena mica). Exista doua variante: prietenul tau a fost brutal si te-a ranit sau ai luat o infectie cu transmitere sexuala (poate analizele pe care vi le-ati facut n-au fost complete sau corecte).

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Probabil a fost mai brutal baiatul.
Oricum, fa-ti test peste 4 zile ca e posibil sa ai si un bebe.

Felicitari! Ai aratat cat de isteata ai fost.

| Lummy a răspuns:

Cred ca trebuie' sa te duci sa te operezi de apendicitalaughing. categoric nu, nu e de la asta, poate fii ceva trecator!

| beatrice_2339 a răspuns:

Tu ai 18 ani.si sincer am observat ca esti mai proasta decat un copil de 10 ani.serios.oricum daca tie teama da aparitia copilului du-te la farmacie si cumparati un test de sarcina.

| Sisuu explică:

El si-a dat drumul afara! Durerea poate fi si de la faptul ca pe data de 8 ar trebuie sa imi vina menstruatia? Imi este f teama!sigh sad

| SunShine_8563 a răspuns:

Daca a ejaculat si un strop poti fi insarcinata dar daca nu. atunci nu. fa-ti un test de sarcina :dwinking funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neprotejat? wow, poti ramane gravida, nu te-ai gandit si la varianta asta?