| OnlyTheScript a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat dar ...stiu ca o sa para putin ciudat...dar pana acum nu ne-am imbratisat deloc! Si simt nevoia sa il imbratisez, sa il simt aproape de mine. Ideea e ca la scoala nu prea pot face asta deoarece stiti cum sunt cei din ziua de azi, isi bat joc de sentimentele oamenilor. Voi ati avut sentimenul asta vreodata? ..as vrea din tot sufletul sa il imbratisez macar o data dar nu stiu cum. sfaturi?

14 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

N ar trebui sa le faci pe plac celor din jurul tau!
Deci n ar trebui sa ti pese nici catusi de putin de cei din jurul tau!
Dar voi in afara scolii nu va mai vedeti?

| OnlyTheScript explică (pentru VadTot):

Pai..nu chiar pentru ca el sta mult mai departe decat mine......si na...dar sunt unele momente cand suntem chiar singuri dar nu stiu cum sa fac asta..totusi ma gandesc ca trebuie sa am un motiv pentru care sa-l imbratisez nu? ca poate o sa ma creada nebuna daca fac asta fara motiv

| VadTot a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Apropo ce varsta ai 12 13 ani?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Copila imatura treci inapoi la olita, inca nu esti pregatita de viata

| neutrino a răspuns:

Plateste-l!

| OnlyTheScript explică (pentru neutrino):

Te rog sa nu ma iei peste picior... poate ca tu nu ai simtit niciodata acest sentiment asa ca...

| neutrino a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Nu-mi permit sa te iau peste picior, dar daca baiatul, daca este baiat si nu copil, te-ar fi placut, atunci gasea el o solutie pentru a va imbratisa. Asa ca, nu-ti ramane decat solutia propusa de mine...

| Azµre a răspuns:

Îl iei în brațe mare brânză! Ce o fi atât de greu!

| Miky1 a răspuns:

De fapt nici nu esti cu el!

| OnlyTheScript explică:

Vedeti...daca am avut rabdare s-a intamplat tongue... nu numai ca m-am imbratisat cu el de nenumarate ori si m'a strans chiar tare laughing dar m'a si sarutat happyhappytotul se rezuma in a avea rabdare happy

| L7w7n7d7 a răspuns:

Şi ce aştepţi? Îmbrăţişează-l liniştită. N-o să zică nimeni nimic, doar labele triste care n-au pe cine să îmbrăţişeze.

| JesusIsLoveJesusIsLife a răspuns:

Wow...Tie rusine sa iti exprimi sentimentele public...Cam naspa dar eu zic sa il iei in brate, si cati ani ai?

| OnlyTheScript explică (pentru JesusIsLoveJesusIsLife):

Daca ti-as spune cati ani am mi-ai spune cu totul altceva decat ce te-am rugat eu sa imi zici...dar nu pot ascunde asta..am 12 ani iar el 13 ( anul asta fac si eu 13 in august, el ii are deja impliniti)

| DeeaDulQik a răspuns:

Imbratiseaza-l tu pe el daca nu vreau sau poate, ohh la scoala ce mare problema...sa intelegi una ''gura lumii nu v-a tace niciodata'' fa orice ce vrei in viata aceasta..imbratiseaza-l, saruta-l inainte si nu te rusina ) succes