| Ana98Ana a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat, si prietenul lui cel mai bun ma place sad Am inceput sa vorbim si ne intelegem foarte bine. Intr-o zi mi-a spus ca iubitul meu inainte sa fim impreuna i-a spus ca sunt urata si ca nu ar fi niciodata impreuna cu mine... Si m-am certat cu iubitul meu dar spune ca nu a zis asta niciodata. Sa il cred pe prietenul lui? Adica eu ma gandesc ca a facut asta doar ca sa ne desparta pentru ca ii place de mine...

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poate cel mai bine, ar fi sa termini cu amandoi:

- daca a inceput sa rada de tine (la sensul bataie de joc) cu prietenii respectivi - termina cu actualul.
- cu celalalt, nici nu incepe. vor fi mereu tensiuni dupa (daca incepi) intre tine si actualul si prietenii comuni.

| Cata240 a răspuns:

Pai daca rade de tine de ce mai stai cu el?

| Ana98Ana explică:

Aa si am uitat sa spun ca intr-o zi iubitul meu a inceput sa rada de mine cu niste prieteni...