| RockerGirl a întrebat:

Sunt in clasa a 5-a, si imi place de un baiat de a8-a. El stie ca il plac...Vi se pare ciudat ca imi place de el? Dati-mi si mie idei de ce as putea vorbi cu el, ca sa fim mai mult decat amici. A si la scoala pe hol se tot uita la mine si imi zambeste.credeti ca inseamna ceva? daca da, ce? Si la scoala nu vorbeste cu mine deloc si e numai cu prietenii lui si nu vorbeste cu mine, insa pe messenger vorbeste mereu cu mine.Nu vi se pare ciudat? Dati-mi si mie niste sfaturi! Ce are trebui sa fac? FUNDA la raspunsul cel mai folositor + vot!

Răspuns Câştigător
| kidda_8751 a răspuns:

Salut...sincer astah am pathzith si eu.si stii ce am facut? m-am imprietenith cu el.si ne intelegeam foarthe bhine! eram ca doi frathzi si asa ne si spuneam fratemiu sormea.ins ala scoala de abia ne salutam.am thoth vb pe mess cu el si i'am spus ca mnah.chiar daca sunt mai mica/// am altha mentalithathe si i'am spus ca nu inteleg de ce spun althzii ca sunt mica. si el a inteles mesajul...si prietenii lui au inteles ca sunt de treaba.si ahsa statheam in paze thoth ins anul am fost impreuna.dar anul acestha tanjea sa fie cu mine.ins anul am accepthath fundha?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu crezi ca ai putea iesi cun baiat de clasa a8 rolling on the floor

| RockerGirl explică:

Mai eu nu am zis ca vreau sa fiu cu el...am zis sa imi dat si mie niste sfaturi in cam cum ar trebuie sa ma comport avand in vedere ce v-am zis...atata tot. oricum el pleaca la anul, si dupa ce pleaca el, gasesc eu altul laughing

| ChemicalLipstick a răspuns:

Buna.O sa ma crezi ciudata insa nu mi se pare potrivita o relatie intre o fata de a-5-a si un baiat de a 8-a.La varsta ta ar trebui sa-ti vezi de scoala si mai incolo te poti ocupa si de baieti.Nu-ti face griji baietii nu sunt o specie pe cale de disparitzie.Mai bine ti-ai cladi un viitor... Insa daca vrei neaparat un prieten gaseste pe cineva de clasa a 5-a sau a 6-a