| AndreaTedra a întrebat:

Buna,imi place de un baiat.
Cum il pot face sa ma placa?
El este la aceeasi scoala cu mine.Si are clasa la etajul. 2 ..eu la etajul.1..mereu vine la ..etajul.meu..si cand ma vede..se uita la mine incontinuuu..si zambeste.Credeti ca ma.place?
Multumesc.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce nu îl întrebi pe el? Dacă ai observat bine, cel mai probabil te place.

| Divy a răspuns:

Salutați-vă big grin

| GreenVoid a răspuns:

Probabil.Data viitoare intreaba l ce se ranjeste asa la tine si asa incepeti si o conversatielaughingBafta!

| Claudiu1905 a răspuns:

Mai are putin si te violeaza iar tu te intrebi daca te place. Mie mi se pare ca ai nevoie de ajutor la matematica, ce-ar fi sa-l rogi pe el