| RAP19982PAC a întrebat:

Saluări TPU! Deci, am și eu o problemă, am o fată la școală care eu cred că mă place...Mereu când se uită la mine zâmbește.Credeți că mă place?

Răspuns Câştigător
| Al3xCojbuchi a răspuns:

Si mie mi s-a intamplatbig grin Intreab-o. Daca nu te place, nu e pentru tine. Daca te place nu ezitahappy

5 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

E si ea mai zambareatahee hee
parerea mea

| RAP19982PAC explică:

Mersi, ai fundă!

| Al3xCojbuchi a răspuns (pentru RAP19982PAC):

Pt ce funda? A functionat?:X vreau un raspuns sa stiu ce s-a intamplat

| RAP19982PAC explică:

Am vorbit cu eawinking, mi-a zis ca are prieten si vrea doar sa fim prieteni momentanwinking

| Al3xCojbuchi a răspuns (pentru RAP19982PAC):

Imi pare rausad acum am observat raspunsul.Si mie mi s-a intamplat acelasi lucrusad Uitasem ca unor fete le plac baietii mari...