| anamaria0974 a întrebat:

Buna TPU sunt in clasa a 9a si mi-a placut de un baiat dar nu am putut sa-i spun ca-mi place de el pur si simplu ca mi-a fost teama sa nu ma refuze in fine a trecut dar acum imi place de un alt baiat si mor dupa el dar tot asa imi este teama sa-i spun fata in fata ca-l plac nu inteleg de ce. am incercat sa ma combin cu el printr-o prietena de-a lui dar el ii spunea ca are iubita bla bla bla dar nu cred lucrul acesta de cate ori ma vede se uita atent la mine imi zambeste dar partea proasta e ca si el e cam timid dupa spusele prietenei lui ce sa fac cum sa-i spun de abia am facut cunostinta cu el dar nuvreau sa mai treaca mult timp pentru ca risc sa mi-l ia cu adevarat cineva va rog ajutati-ma si scuzatima ca am scris atat de mull :*

Răspuns Câştigător
| Lov3AndHat3 a răspuns:

Pai fa rost de numarul sau de id-ul lui de mess si vorbeste cu el.incearca sa te apropi mai mult de el, schimbati pareri despre voi, spune-i ca ai vrea sa va cunoasteti mai bine etc.

| anamaria0974 explică (pentru Lov3AndHat3):

Mersi o sa tin cont de sfatul tau

1 răspuns: