| kity1234 a întrebat:

Sunt in clasa a VI-a si unui coleg ii place de mine. Diriginta mea m-a pus in banca cu el. El se numeste Codrut...laughing si a spus:Ce bine ca ne-a pus diriga impreuna iubi... Acum imi spune mereu iubi si ceilalti colegi rad de mine si zic ca eu si Codrut suntem iubiti, dar eu nu il plac. Ce fac ca sa scap de el sau de faptul ca imi spune iubi?

Răspuns Câştigător
| LeeHyoWook a răspuns:

Buna, scumpa ( : eu sunt a VIII-a. well, parerea mea e ca spune-i : - Ma codrutz, nu imi mai spune Iubii pentru ca nu imi place nu suport. Daca nu se potoleste, muta-te din banca.thinking astea sunt solutiile., daca nici una nici alta nu merge, ignora-l.oh go on si te va lasa in pace. funda?

3 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Ii spui ca nu esti iubi lui ca nu il placi laughing si ca nu vrei asa ceva si o rogi pe diriginta sa te mute cu altcineva

| xAbb a răspuns:

1. Ori are chef de mişto şi mai bine dă-i cu jetbatting eyelashes
2.Ori chiar te place şi vrea să-ţi dea de înţeles asta.

Soluţie: Zi-i dirigintei să te mute. Inventează şi tu scuze. Sper doar să nu te pună cu unul mai rău decât ăsta şi să regreţi laughing)
Baftăăăă! love struck Pupici :*

| agaph a răspuns:

Pai.ai putea sa-i ceri dirigintei tale sa te puna in alta banca (scuze de greselile gramaticale)