| Anny1 a întrebat:

Buna TPU sunt in "criza de idei" daca pot spune asa... pe data de 11 feb. fac si eu 14 ani in fiecare an mi-am tinut ziua de nastere dar acum nu stiu ce pot face. nu vreau raspunsuri gen"acasa" vreau daca mi-o tin sa fie ceva mai deosebit fata de cum si-au tinut-o la restaurant prietenii mei.de 2-3 ani incoace mi-am tinut-o la un restaurant destul de frumos modest dar ne-am distrat. dar as vrea parca sa schimb putin locul...sau daca nu nu mi-o mai tin ma puteti ajuta fundita:*

6 răspunsuri:
| GicaGheorghe a răspuns:

Pai tinetio eu mi-am facut-o de multe ori la pizzerie am rar am mancat o pita si dupa ne duceam la un biliardwinking

| Anny1 explică (pentru GicaGheorghe):

Pai da si eu is fata laughing cum sa ma duc la biliard big grin?

| William a răspuns (pentru GicaGheorghe):

Nu stiu daca ai observat dar ea este fata, nu cred ca ii place sa joace biliard.

| Anny1 explică (pentru William):

Ai vreo idee?

| William a răspuns (pentru Anny1):

Ei bine am cateva, ai putea sa iti faci ziua laun picnic (daca ar fi vara) sau ai putea sa iti faci ziua in mai multe locuri. Adica sa mergi la cofetarie, pe urma la un film, pe urma prin parc sau mai stiu eu unde. Alte idei nu mai am.

| nikoVIP a răspuns:

Poti sa te duci in club sau la un suc intr-un loc in care iti place in mod special