| Cristinapop a întrebat:

Buna TPU sunt nou aici! Am 29 de ani. Ieri iubitul meu m-a chemat le el acasă, când am ajuns m-a luat in brațe super tare ma strângea de nu mai puteam respira. Ma întrebat de ce îmi bate inima așa de tare. Eu am vrut in momentul acela sa ma trag dar el ma împins pe pat și mi-a desfăcut cămașă și sutienul. Sa pus pe mine de nu ma mai puteam mișcă. Și-a pus capul pe pieptul meu. L-am întrebat ce face și el mi-a spus ca vrea sa im asculte bătăile inimi puternice. In momentul ăla am simțit și eu inima cu vreo 200 de bătăi pe minut. A început sa își apese capul pe pieptu meu sa ma sărute și sa îmi spună ca inima mea e a lui. Ce a vrut de la mine? De ce îmi bătea inima așa tare?

14 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Haha eu chiar cred ca are 29 de ani, nimeni nu poate sa stie ce se afla in capul unei muieri, mister mister mister si capatani goale!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Deci ai sau nu 29 de ani? Si in legatura cu prietenul acesta al tau s-a purtat c am dur cu tine e obsedat sau ce are? Intreaba l, ca el nu e doctor sa stea cu urechea pe pieptul tau sa ti asculte inima, te a păcalit ca sa te poata prinde usor in capcana lui aceea de a face sex, inima i ti batea asa de tare de frică intrucit nu stiai ce vrea acela de la tine. Spune sincer ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

M ai mult de 12 ani nu ai. Si la varsta asta nu este normal sa faci sex. Părintii tai stiu? Si ce zic?

| Violleta2022 a răspuns:

Tu chiar ai 29 de ani?
Eu ma indoiesc ca poti sa ai varsta asta si sa vii sa intrebi, ce vrea baiatul ala de la tine!
Eu cred ca ai undeva intre 10 si 11 ani!

| Cristinapop explică (pentru Violleta2022):

Nu am 29 dar el sa purtat ciudat

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza emotiilor.

| cristimihailov a răspuns:

Vroia sa te dezbrace. Nu il interesa inima. Tesutul dinaintea inimii cred ca il interesa mai tare.

| OMFGConrad a răspuns:

Voia să-ți ofere o consultație gratuită, dăăă...

| silesile0072006 a răspuns:

Prima oara am crezut ca esti gay. esti nou si ai iubit?
Daca e adevarat ce ai relatat aici nu pot spune decat ca voia sa se "conecteze USB"
Dar s-a lasat pagubas probabil vazand ca nu are cu cine!

| Doublei a răspuns:

Fara supărare, dar tu la 29 de ani întrebi asta? Răspunsul e simplu, când ești cu cineva de care ești atras bătăile inimii accelerează din cauza emoției.Și mai exact iubitul tau a vrut să faceți sex.

| Cristinapop explică (pentru Doublei):

Da de știu ca inima îți bate mai repede dar ce problema avea el de vroia sa o auda

| Cristinapop explică:

Da am 29 și am făcut sex cu el dar nu sa mai purtat așa ciudat ce treaba avea el cu inima mea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cristinapop):

Tot 10-11 ani iti dau!
Daca nici in al doispelea ceas nu poti pricepe... ori poate nu te ajuta mintea sa intelegi, iar in cazul asta, nu prea avem ce-ti face.

| Cristinapop explică:

A da voiam sa menționeaz ca știam ce vroia el dar eu nu voiam asta și el sa purtat super ciudat nu înțeleg de ce îmi asculta inima. Plus de asta inima mea nu a bătut așa tare niciodată o simțeam in tot corpul și patul trepida