| Alee_1489 a întrebat:

Sunt o fata foarte timida ( desi nu par ) si imi place foarte mult de un baiat cu 3 ani mai mare ca mine... ne intelegem ca fratele si sora, dar imi e foarte rusine sa ii zic ce simt... Va rog sfatuiti-ma ce pot sa fac in cazul lui. plssss

Răspuns Câştigător
| LenaCresida a răspuns:

Sincer, eu cred ca tu stii raspunsul la intrebare. Daca spui ca va intelegeti ca frate si sora, atunci e limpede ca poti sa-i spui pe fata ce simti pentru el. Crede-ma, el in cel mai rau caz te va refuza si va admira curajul tau. Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| Colla a răspuns:

Relatia ar putea strica o prietenie...si daca tu esti mica adica de la 12 ani in jos si el are peste 14 nu cred ca te place...adica sunt sanse de 80% sa nu te placa ca iubita.Insa daca chiar vrei asta v'a trebui sa incerci sa ii spui pana nu e prea tarziu si gaseste alta fata.

| Claudia_4756 a răspuns:

Daca tu esti timida de felul tau si el e cu 3 ani mai mare. clar nu ai sansebig grinbig grin

| Alee_1489 explică (pentru Claudia_4756):

Ms de raspunsuri. dar s-a rezolvat totul si acum totul e super ok.