| Kiddy1998 a întrebat:

Buna TPU sunt un baiat de 15 ani si am intrat la un liceu unde sunt doar baieti happy Cum as putea sa intalnesc cateva fete? Nu neaparat pentru o relatie doar asa prieteni happy Am timp mai incolo de o relatie tongue Deci astept raspunsuri/sfaturi happy Va multumesc ^_^

2 răspunsuri:
| bdvleu1 a răspuns:

Daca vrei sa intalnesti doara asa ca prieteni cred ca cele mai multe le gasesti pe facebook happy

| DiDiiiiiiiiii a răspuns:

Eu zic sa iesi prin oras, la un suc, la biliard etc. cu colegii. O sa gasesti fete acolo.