| Alinuța345 a întrebat:

Bună TPU
Știe cineva cum aș putea sa cuceresc un baiat care e in zodia Scorpion? Eu sunt zodia rac si din cate am inteles trebuie sa fiu rece... misterioasa.dar nu am cum sa fac asta pentru ca el nu ma baga in seama..doar eu ii dau mesaje..si eu stau in Romania, el munceste in alta tara..cum as putea sa reusesc sa.l cuceresc si sa fiu cu el?

Răspuns Câştigător
| CatalinMihai1989 a răspuns:

Eu sunt scorpion, iar partenera mea este tac. Am cautat-o dupa zodie, iar destinul ne-a facut sa ne casatorim.

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

laughing) Nu te baga in seama, e in alta tara dar tu vrei sa il cuceresti?
Cam cum crezi ca ai putea face asta?
Fac abstractie de prostia cu zodiacul...
Daca nu te baga in seama, nu ti-e clar ca bati la usi inchise?

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu mai lua de bun tot ce scriu astia in horoscop. E copilaresc sa te ghidezi in viata dupa aberatile unora care fac bani din asta. Faci ce simti tu nu trebuie sa urmezi pas cu pas ce scrie in zodie.

Răspuns utilizator avertizat
| FaraNumePls a răspuns:

Lăsați măi zodiile astea!

| NonZarek a răspuns:

Doamne zodiile astea

Răspuns utilizator avertizat