| acsva a întrebat:

Știu că poate o să mă criticați sau nu o să fiu înțeleasă, dar eu sunt foarte îngrijorată.
Am avut un contact sexual neprotejat acum aproape 3 luni si am avut 3 menstruatii de atunci doar că ultimele două au fost foarte ciudate, mai slabe cantitativ, dureri mult mai puține și chiar ia o zi pauză, este o zi în care nu curge sânge.
Am făcut două teste de sarcină în urmă cu o lună, la aproape două luni de la contactul sexual, le-am făcut la diferență de 5 zile și ambele au ieșit negative. Deci nu cred că puteau fi fals-negative.
Ce părere aveți?
Sau a mai trecut cineva prin așa ceva?
Ajutor, dau funda.

1 răspuns:
| Cismi a răspuns:

Nu ești însărcinată, stai calmă.