| radu76ers a întrebat:

Tocmai m-am impacat cu prietena mea si ea ar vrea sa merg saptamana asta la ea acasa sa ii cunosc familia.Sunt total de acord, si eu as vrea sa o prezint familiei mele dar problema e ca parintii mei nu o plac. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeliaMarius a răspuns:

Daca parintii tai nu o plac, nu iti recomand sa o duci la tine acasa. Nu s-ar simti deloc bine. Daca de partea cealalta nu e nici o problema, te poti duce tu la ea. Daca aveti ganduri serioase, nimic nu va sta in calea iubirii. Cand doua persoane se iubesc, nimic nu mai conteaza.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu o plac nu o prezinti parintilor tai si iti continui relatia doar asta nu inseamna ca nu ai voie sa fi cu ea.

| Sn1p3r a răspuns:

Pai inseamna ca parintii tai o stiu daca zici ca nu o plac.Deci aici probelma intrevine si in functie de varsta, daca mai esti dependent de parinti eu zic sa nu le-o prezinti, iar daca esti independent nu vad care ar fi problema!
Bafta!

| Andramarina35 a răspuns:

Pai spune-le multe lucruri dragute de ea, si spune-le ca macar sa o cunoasca:-) Funda?

| vreau1alint a răspuns:

De ce nu o plac?