| mirunaalexandra93 a întrebat:

Buna TPU.un baiat m'a contactat pe facebook acum 5 luni si de atunci sunt cu el daca se poate numi relatie.niciodata nu are timp de mine,vorbim doar pe net si la telefon,ne vedem odata la 3 saptamani si atunci putin,ca sa nu mai spun ca mereu face gesturi de genul ca ia legatura cu alte fete si nu ma baga in seama ceva timp dupa care din nou ma cauta,eu il iubesc de aceea am acceptat fazele astea,e neserios.imi da o senzatie de autoritate,adica nu prea imi permit sa il jignesc,el fiind mai dur si de aceea de multe ori nu am zis lucrurilor pe nume.E mai mare cu 6 ani decat mine dar e totusi imatur avand in vedere ca nu a avut decat 2 iubite inaintea mea si la el relatiile nu rezista. cum sa il fac sa se schimbe si sa nu plece de langa mine ?

1 răspuns:
| BLeur a răspuns:

Ştii cum se spune, relaţiile la distanţă nu ţin, cel puţin, eu personal nu cred că va rezista.Dar eu zic să-ţi faci prieten de vârsta ta.