| elizaromanov a întrebat:

Salut, plac de o luna un băiat dar știu ca el nu ma place pentru ca spune ca relațiile sunt o pierdere de timp si ca va suferi din nou, cum pot sa-l fac sa-si schimbe părerea si sa se uite la mine?

Răspuns Câştigător
| Ilincoana a răspuns:

De obicei oamenii raniti vor sa iubeasca mai mult decat cei cu inima curata happy da-i timp, arata-i ce ii poti oferi, fii tu cu el si fa-l sa se simta comod in a fi el insusi cu tine. Petreceti timp impreuna, glumind, iesind, fiind deschisa cu el. Baietii de obicei se prind mai greu ca ii place o fata, ai grija sa nu il faci sa se simta respins adica - nu reactiona urat la glumele care nu sunt chiar asa amuzante, complimenteaza-l cand are un tricou nou, etc. Orice om cand se simte vazut se simte mult mai bine. Baietii merita aceeasi grija pe care o avem si noi intre noi ca fete. Dupa ce iti va sesiza intentiile, foarte posibil sa se inmoaie. Iti urez succes

3 răspunsuri:
| anonimuIl a răspuns:

Caută altul, nu te complica cu toți bolnavii mintali depresivi.

| Ilincoana a răspuns (pentru anonimuIl):

Da, e ff posibil sa ai si tu dreptate. Multe cazuri is asa. Intr-un caz in care ea il stie destul de bine totusi, nu cred ca e grav

| elizaromanov explică (pentru anonimuIl):

Nu e asa, omul chiar își trăiește viata și se focuseaza pe el doar ca pur și simplu considera toată treaba asta o pierdere de timp