| Marry410 a întrebat:

un baiat ma place dar nu am facut cunostinta oficial, stiu ca ma place, sunt sigura, dar astazi era cu o fata vorbea cu ea si se uita la mine cred ca voia sa ma faca geloasa, si eu vazand asta l-am rugat pe unu din prietetenii mei sa-l loveasca cu mingea, baiatul care ma place a auzit, si din momentul acela el n-a mai iesit deloc in pauze inainte de asta iesea se uita la mine, imi zambea (Mentionez ca se tine dupa mine din iarna) am vrut sa-l lovesc dar nu l-am lovit, am zis ca mai bine nu il lovesc dar el a auzit si cred ca s-a suparat pe mine crying(((((((((((((((. Intrebarile sunt :
1) Credeti ca s- a suparat?/
2) Ce ar trebui sa fac ca sa ii arat ca-l plac si ca am vrut sa-l lovesc doar la nervi? De fapt ca n-am vrut sa-l lovesc ..eu il plac!
PLZZZ HEELPPP

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da s-a suparat.
du-te si spune-i, nu e chiar o drama, explica-i ca ai fost geloasa, ca nu ai gandit si ca stii ca nu aveai nici un drept sa il lovesti daca nu e batut in cap va intelege, ba chiar se va umfla in pene ca te-a facut geloasa si ca i-ai cerut scuze in fata

| Demonull a răspuns:

Mama cata disperare simt in vorbele tale.Pai daca te arati asa disperata o sa il sperii si o sa fuga in lumea lui.1)Posibil si daca da o sa i treaca. 2)Nu trebuie sa arati tu ceva daca el te place trebuie sa faca primul pas.Bafta

| Marry410 explică (pentru Demonull):

Nu sunt disperata, tocmai ca el e disperat, se tine dupa mine din iarna.lol

| SakonSIUkon a răspuns:

Se supara ca vacarul pe vaci.

| theLOVEsc a răspuns:

1) Eu cred ca s-a suparat deoarece nu a mai iesit afara sau cel putin in preajma ta

| FyfyRoly21 a răspuns:

1.cred ca da. daca tea auzit sigur s-a suparat.
2. explica-i ce s-a intamplat, nu este o crima.zi ca tea luat valul si iti pare rau...

| Fufulete a răspuns:

Lol esti o disperata...pur si simplu nu va intzaleg...intreaba un prieten de-al tau daca il stie si zii sa-ti faca cunostinta cu el.

| Marry410 explică (pentru Fufulete):

Nu sunt. daca eram el era disparut de moooltt! Copilasilor laughing)