| adorablegirl a întrebat:

unde pot gasi vopsea de par care se ia la prima spalare? in ce magazine. funda promit! cat mai multe magazine. vopsea sau spray. (scuze categ)

Răspuns Câştigător
| Chauderitza a răspuns:

Buna.
Dpenide in ce zona stai tu.Gaesti in Afi sau plaza la magazinele de cosmetice, sau la farmacie, in supermarketurile Cora si Carrefour la raionul de vopsele. Sper ca te am ajutat. Pupicii :*

| adorablegirl explică (pentru Chauderitza):

Pai sttau in constanta.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici șamponul vopsea nu se ia de la prima spălare, cel puțin după 4 spălări.
Pa, pa.

| Amelya02 a răspuns:

Te referi cred, la nuantator. gasesti la saloane sau pe la hipermarketuri, malluri