| BBBBBgs a întrebat:

Buna TPU.

Unul dintre prietenii mei mi-a zis acum 4 zile sa fac deepthroat si am facut deoarece voiam sa continui sa intretin relatiile sexuale cu el. Dupa ce am terminat iar el s-a ejaculat la mine in gura a inceput sa ma doara in gat foarte rau.Si acum tot ma doare gatul si nu stiu ce sa fac ca sa scap de durere.Are cineva vreo solutie?
Apropo si eu sunt tot baiat.

Multumesc si Noroc

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Cred ca a fost prea mult pentru bietul gat are si el limitele lui chiar nu e facut sa inghita orice ...chestii dubioase. In fine treaba fiecaruia ce face in privat eu nu sunt genul care sa judece pe altii era doar o glumita. Durerea poate fi cauzata de dilatarea brusca a faringelui din timpul sexului oral. E posibil ca unii germeni /bacterii sa fii ajuns in zona in acest mod. Bea un ceai cald de musetel indulcit cu miere -sau un ceai pe care il preferi-sau poti face gargara. Si propolisul ajuta mult fiind un bun antiseptic local daca nu agreezi mierea. Sau poti lua Strepsils cu lamaie si miere -niste dropsuri concepute special pentru ameliorarea durerilor in gat. Si poti sa tii masezi extern zona dureroasa cu un unguent antiinflamator.Multa sanatate

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Gargara. Cu slatina. Cu petrol lampant. big grin