| anonim_4396 a întrebat:

V-am povestit ca am iesit cu un alt tip. a fost ok doar ca inainte sa plece acasa mi-a bătut apropoul ca cică ar face multe cu mine si am zie ca depinde ce. Ca nu sunt genul care sa sară din prima. Si a zis ca nici a doua si am zis ca nu. Iesim de doua zile si el deja are gânduri la sex. Oricum i-am trimis mesaj ca daca a vorbit serios si a zis ca da. Si a zis ca el vrea relatie serioasa si ca l-a luat gura pe dinainte si ca nu aia a vrut sa zica ( adică sa se dulce cu mine si bla bla bla bla bla). Ieri nu mi-a scris, azi nu mi-a scris desi a fost online. Ce sa Cred? Vrea doar sex? Dora mea zice că da ca doar a bătut apropoul. Si mi-a zis ca el vrea relatie serioasa si ca se simte bine cu mine si ca avem ce povesti dar el de doua zile nu mi-a mai scris. Ce sa Cred?
Ma simt prost ca nu scrie desi cand ieseam ma simteam puțin incomodă. Nu stiu ce sa cred

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Vrea doar sex. Poti sa-i dai papucii. A vazut ca tu nu esti dispusa sa faci sex cu el si a dat-o la intors ca vrea relatie serioasa. Te-a mintit pe fata.

| RAY a răspuns:

Ceva e sigur te-a atras fizic, acum ce vrea numa el stie, noi stam cu o fata pentru sex la inceput apoi incepem sa ne adaptam, sa o iubim sa simtim ceva pentru ea, fara sex ce barbat ar sta cu o fata sa fim seriosi

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat AvrilLivigne cat si mihai69 au perfecta dreptate in raspunsurile si comentariile transmise. Nu a dorit nimic altceva in afara de a te avea "la pat" si sa reprezinti un "trofeu" nou. big grin

| mihai69 a răspuns:

Dacă vroia o relație și abia pe urnă sex, te mai contacta el. Dacă n-a făcut-o, trage tu concluzia ce vroia de fapt de la tine.

| AvrilLivigne a răspuns:

Nu se gândește la nici o relație serioasa, vrea să te fraiereasca. Un băiat care te place /iubește ar face orice ca să nu te supere și nu ar îndrăzni să deschidă subiecte de genul.

| anonim_4396 explică (pentru AvrilLivigne):

Nu stiu. stiu doar ca nu m-a cautat de doua zile.

| Adaline a răspuns:

Lasă-l. S-a plictisit băiețașul… dar tu când nu o să îi mai răspunzi, o să-i demonstrezi că sunt o groază de lucruri mai importante decât el pe care le ai de făcut.