| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna TPU, Va rog ajutati-ma cu un sfat inainte sa ma duc la doctor.Nu stiu exact daca am un ciclu regulat sau nu pentru ca uneori vine dupa cum preconizează aplicatia mea de calendar menstrual uneori nu, insa in ultima perioada a preconizat bine.Intrebarea mea e urmatoarea, astazi e prima zi de întârziere si incep sa ma panichezi,am facut sex neprotejat doar ca nu pana la ejaculare si stiu ca sunt sanse sa raman in schimb vreau sa menționez si sa adaug faptul ca in urma cu cateva zile ma dureau sanii in lateral, mi-au iesit cosuri si aveam crampe din cand in cand (ca in fiecare luna) in schimb astazi (in prima zi de întârziere) am observat ca nu ma mai dor sanii si ca nu mai am nici crampe, va rog ajutati-ma cu un verdict provizoriu, ce inseamna toate aceste lucruri?
PS:Am luat cateva pastile de ebuprofen inainte sa-mi vina mens, ar putea intarzia din cauza asta?

2 răspunsuri:
| IoanaMihaela5267 explică:

Am uitat sa Menționez faptul ca ieri am consumat 3 shot uri la o petrecere

| anonim_4396 a răspuns (pentru IoanaMihaela5267):

Sigur nu ai rămas gravidă dacă nu a ejaculat în tine.