| hearty123 a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat ma place? se uita mereu la mine si zambeste, dar totusi nu sunt sigura... va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| sw33taly a răspuns:

♥Tu stiai ca atunci cand iti scapa numele persoanei iubite, acea persoana se ♥gandeste la tine? ♥Stiai ca atunci cand te priveste direct, te iubeste? ♥Stiai ca atunci cand te priveste mult nu poate trai fara tine? ♥Stiai ca daca se desparte de tine incet, o face pentru ca nu vrea sa te lase sa pleci? ♥

| hearty123 explică (pentru sw33taly):

De unde stii?

| hearty123 explică (pentru sw33taly):

De unde stii? sw33taly

3 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Ce rost are să ne dăm cu presupusul că te place ori nu.Ce te costă să-l întrebi? Nu ai nimic de pierdut, cred eu.
Baftă!