| Amachia a întrebat:

va rog frumos ajutati-ma si pe mine pentru ca sunt intr-o incurcatura foarte mare...nu stiu ce cadou sa ii mai iau iubitului meu anul acesta de craciun. pentru ca pana acum i-am luat parfumuri,ceas,portofel,poker chips,bijuterii, rama foto cu noi doi si nu stiu ce sa ii mai iau. manusi si caciula nu poarta...va rog idei cat mai multe.

Răspuns Câştigător
| SverinMihaela2012 a răspuns:

Ceva legat de arme, sau poate ii place pescuitul si poti sa-i cadonezi o undita big grin sau cutite ceva frumos si pentru barbati, suvenire ceva legat de voi spre exemplu 2 lebede(lebedele fiind simbolul iubirii), statuiete, tablouri frumoase sunt, o cana cu poza ta, sau 2 cani una cu poza ta un cu poza lui sa beti cafea de dimineata, un maiou la moda sau ceva legat de pasiunea lui sau o noapte de amor. Dupa Craciun ne spui ce cadou i-ai daruit)))

4 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Intr-adevar multe cadouri,ceea ce e un lucru bun,este o metoda de a mentine vie flacara iubiriibig grin Ca ideei ar fi... O esarfa(fular,poate asta poarta),mai sunt perne personalizate pe net cu poza voastra, un stick, un modulator de masina(daca e cazul), cosmetice, ceva ce poate stii ca are nevoie.

| Ame25 a răspuns:

O doamne cate cadouri... nu e de mirare ca nu mai stii ce sa-i iei
incearca ceva facut de tine sau ceva persoanlizat(poate un puzzle cu poza voastra)

| shantel22 a răspuns:

Un copilas in burtica la tine, got it?

| Amachia explică (pentru shantel22):

No I don't laughing nu e momentul