| AnnAMarya7597 a întrebat:

Bunaaa happy

Am si eu un iubittelll si vreau sa-i fac un cadou de Craciun...
Nu stiu ce cadou sa ii fac...i-am dat:
-ceas
-rama foto cu poza noastra
-haine are
-parfumuri numai zic...

deci ce sa-i dau cadou? cel mai bun raspuns dau funda promittttt!:*

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ce ar fi sa incerci cu ceva creat de tine? Ceva simbolic. orice. Daca are de toate si nu ii lipseste nimic. De exemplu, coase-i o pernuta cu initialele voastre, sau ceva de genul, Orice idee iti vine in minte. Gestul conteaza, si are mai multa valoare pentru ca e muncit de tine, cu dragoste happy

| Chαяtreux a răspuns:

Cumpara 2 lanticuri/bratari/verighete pe care sa le personalizezi cu numele vostru

| Wut a răspuns:

Un ursulett puppy dog eyes

| FastAndFurious a răspuns:

Daca e mai sportiv si are si umor, role.

| annabountii99 a răspuns:

Fa un colag cu voi doi, cu amintirile frumoase, o sa fie extraordinar de placutbatting eyelashes

FUNDITA? happy

| anonymous09 a răspuns:

O minge de fotbal, baschet